Aktuální novinky

Pohodlné cestování v novém roce: taxi se slevou 40 – 47% pro všechny

15. 1. 2015  |  Když se řekne leden, vybaví se každému povánoční slevy. A když se řekne pražská taxislužba, spojuje si téměř každý tento pojem se značkou AAA Taxi. Největší pražská taxislužba nabízí možnost cestování po Praze se slevou 40 - 47% pro všechny.

AAA TAXI přeje všem krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2015

22. 12. 2014  |  AAA TAXI přeje všem svým zákazníkům i obchodním partnerům krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2015. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na další úspěšný rok s vámi. Náš dispečink bude i nadále usilovat o vaši maximální spokojenost.

Užijte si advent a neriskujte: i ve vánočním období je tu rychlé a spolehlivé AAA TAXI

9. 12. 2014  |  Prosinec je časem adventních slavností, firemních večírků, setkání s rodinou i přáteli, ale i cestování za nákupy vánočních dárků. Ideální čas ušetřit si starosti a využít odvoz rychlým a přitom spolehlivým taxi.

S AAA TAXI cestujete po Praze nejrychleji. Vyhnete se kolonám a ušetříte čas i peníze

21. 10. 2014  |  Praha se v dopravních špičkách dostává k limitům své průjezdnosti. V této době je přeprava vlastním autem často utrpením než úsporou času. Existuje řešení ve formě využití taxislužby. AAA TAXI vás přepraví rychle a zároveň poslouží třeba jako mobilní kancelář.

AAA TAXI koupí 150 ekologických vozů s pohonem na CNG

9. 9. 2014  |  Flotila AAA TAXI se do dvou let rozšíří o 150 nových aut poháněných plynem CNG. Aktuálně probíhá vyjednávání o dodávkách vozů se Škodou Auto a s Pražskou plynárenskou o slevě na plyn.

S mobilní aplikací AAA TAXI objednáte taxi rychle, spolehlivě a bezpečně

27. 8. 2014  |  Kliknete a za pár minut pro vás přijede objednané žluté AAA TAXI. Cestování taxíkem už nemůže být snadnější a rychlejší! Žádný trik v tom nehledejte: s naší aplikací objednáte vůz do pěti vteřin a za pár okamžiků máte taxi na požadovaném místě.

AAA TAXI nabízí objednání taxi voláním přímo z webu, stačí jeden klik

1. 7. 2014  |  Dáváte přednost přímému kontaktu? Objednáváte taxi nejraději zavoláním na dispečink? Na našem webu stačí jeden klik a jste spojeni s operátorkou našeho dispečinku, která ochotně vyřeší váš požadavek.

Zákaznický taxametr "TAXI REVIZOR" pohlídá cenu jízdy. Můžete spustit při nástupu do taxi

29. 4. 2014  |  Objednání taxi do pěti vteřin a kontrola ceny jízdy k tomu! AAA TAXI přichází s inovativním řešením: vyvinuli jsme nový taxametr - „TAXI REVIZORA“, která vám ohlídá cenu jízdy taxi.

Vylepšená mobilní aplikace AAA TAXI umožňuje okamžité objednání taxi a kontrolu nad jízdou

10. 4. 2014  |  Mobilní aplikace AAA TAXI nabízí úsporné a rychlé objednání vozů taxi prostřednictvím různých zařízení a zároveň plnou kontrolu nad jízdou.

Reakce na článek Jindřicha Šídla v HN „Turbo je zpátky!“

8. 1. 2014  |  Šéf AAA Taxi Jiří Kvasnička reaguje na komentář redaktora J. Šídla "Turbo je zpátky!" uveřejněného dne 20. 12. 2013 v Hospodářských novinách.
Strana 1/2
«První stránka Předchozí stránka 1 2 Další stránka Poslední stránka»
ÚvodObjednat taxi
CZ EN