Aktuální novinky

Informace pro řidiče AAA TAXI: připomínky ke zlepšení pražské taxislužby

18. 8. 2015  |  Společnost A A A radiotaxi s.r.o. bude zastoupena ve třech pracovních skupinách ustanovených Magistrátem hl. m. Prahy. Vítáme jakékoli připomínky od řidičů nad rámec „Devatera“, které by bylo vhodné v těchto pracovních skupinách prosazovat.

Prohlášení A A A radiotaxi s.r.o. - podpora "Devatera A A A jak zlepšit českou taxislužbu"

12. 8. 2015  |  Společnost A A A radiotaxi s.r.o. prohlašuje, že podporuje veškeré legitimní iniciativy, které by vedly k možnému uvedení devatera do praxe. A A A radiotaxi s.r.o. žádá hlavně řidiče pražské taxislužby o podporu devatera!

Reakce na aktuální vývoj: Devatero AAA TAXI jak zlepšit českou taxislužbu

24. 7. 2015  |  AAA TAXI představuje soubor devíti konkrétních opatření, která mají přispět ke zlepšení prostředí české taxislužby.

Zvítězí rozum? AAA TAXI reaguje na návrhy opatření v pražské taxislužbě

14. 7. 2015  |  Některé návrhy jsou ze strany magistrátu bohužel vedeny chybnými úvahami. Po oprávněných námitkách vedení pražské radnice zatím rozhodlo ustoupit od záměru plošného přezkoušení všech řidičů taxislužby v Praze.

AAA TAXI žádá ministra financí o nápravu ve věci ověřovací kalkulace ceny taxislužby v Praze

22. 4. 2015  |  Společnost A A A radiotaxi s.r.o. zaslala Ministerstvu financí České republiky žádost ve věci aktuální ověřovací kalkulace ceny taxislužby v Praze. Opakovaně žádá ministra financí Ing. Andreje Babiše o nápravu.

Taxi pro firmy: přinášíme moderní a pohodlné bezhotovostní jízdy

14. 4. 2015  |  V dnešní době již firmám nestačí jen včasný a spolehlivý odvoz při využití taxislužby. Důležitým cílem je zajistit pohodlnou bezhotovostní platbu za jízdu a umožnit efektivní a přitom jednoduchou kontrolu nad náklady i trasami jízd.

Cestování po Praze: aplikace, která nesmí chybět ve vašem smartphonu

25. 2. 2015  |  S aplikací objednáte taxi do pěti vteřin, zjistíte orientační cenu a dobu trvání jízdy, máte přehled o příjezdu objednaného vozu a po nástupu do taxi můžete spustit virtuální taxametr. Cestování po Praze už nemůže být snadnější a rychlejší!

AAA TAXI zahajuje projekt ekologických stanovišť v Praze, flotilu doplní vozy na CNG

17. 2. 2015  |  Záměr začlenit do žluté flotily AAA TAXI vozy na CNG dostal reálné obrysy. Největší pražská taxislužba zahajuje projekt ekologických stanovišť a do flotily postupně zařazuje nové vozy ŠKODA Octavia G -TEC s pohonem na zemní plyn.

Přichází Valentýn: oslavte ho dle libosti a dopřejte si pohodlné cestování

13. 2. 2015  |  Zítřejší Valentýn je příležitostí vyrazit s partnerem někam mimo domov. Skvělým nápadem může být návštěva metropole a jejích lákadel. Nevíte ještě, kam zajdete? Vyberte si, a nechte se pohodlně odvézt tam i zpět.

Pohodlné cestování v novém roce: taxi se slevou 40 – 47% pro všechny

15. 1. 2015  |  Když se řekne leden, vybaví se každému povánoční slevy. A když se řekne pražská taxislužba, spojuje si téměř každý tento pojem se značkou AAA Taxi. Největší pražská taxislužba nabízí možnost cestování po Praze se slevou 40 - 47% pro všechny.
Strana 1/2
«První stránka Předchozí stránka 1 2 Další stránka Poslední stránka»
ÚvodObjednat taxi
CZ EN