Aktuální novinky

Prohlášení k přepravě z Letiště Václava Havla Praha od 1.1. 2017

23. 8. 2016  |  AAA radiotaxi s.r.o. se nezúčastňuje výběrových řízení, která mají prokorupční potenciál nebo mají negativní vliv na cenu jízdného našich zákazníků.

Zásadní připomínky A A A radiotaxi s.r.o. k výběrovému řízení č. 71 na provozování taxislužby v prostorách Letiště Václava Havla Praha ze dne 17.8. 2016

19. 8. 2016  |  Připomínky, které A A A radiotaxi s.r.o. považuje za zcela zásadní, a které budou mít významný vliv na plnění smlouvy vítěznými taxioperátory, a jež dokumentují to, že parametry vyhlášeného VŘ č. 71 obsahují zásadní vady.

Otevřený dopis A A A radiotaxi s.r.o. ve věci výběrového řízení na provozování taxislužby v prostorách Letiště Václava Havla Praha

15. 8. 2016  |  Otevřený dopis ministru financí ČR a členům statutárních orgánů společností Český Aeroholding, a.s. a Letiště Praha, a.s. ve věci výběrového řízení č. 71 na provozování taxislužby v prostorách Letiště Václava Havla Praha.

Žádost o zveřejnění kompletní dokumentace VŘ na provozování taxislužby v prostorách Letiště Václava Havla Praha

15. 8. 2016  |  Řidiči taxi zajišťující taxislužby na Letišti Václava Havla Praha žádají ministra financí a předsedu představenstva Českého Aeroholdingu, a.s. o zveřejnění kompletní dokumentace výběrového řízení č. 71 na provozování taxislužby.

Jsme partnerem 8. ročníku charitativní akce MDA RIDE 2016

16. 6. 2016  |  A A A radiotaxi je partnerem dobročinné akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Součástí akce je tradiční Spanilá jízda Prahou motocyklů všech značek.

Připomínky společnosti A A A radiotaxi s.r.o. k návrhu zákona, kterým se mění zákon o silniční dopravě (zák. č. 111/1994 Sb.)

24. 5. 2016  |  Připomínky společnosti A A A radiotaxi s.r.o. adresované Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Podívejte se na našem webu AAA, co na nás chystá magistrát s ministerstvem dopravy

4. 5. 2016  |  Ministerstvo dopravy a Magistrát hl. města Prahy chystá změny v oblasti provozování taxislužby.

Vyjádření společnosti A A A radiotaxi s.r.o. ke “zprávě“ webu www. taxi-uber-praha.cz

26. 4. 2016  |  Na webových stránkách www. taxi-uber-praha.cz se na titulní straně v rubrice „Novinky Taxi. Čteme mezi řádky“ objevila pod fotografiemi vozů taxi s ochrannou známkou AAA „zpráva“ začínající větami: „Největší taxidispečink na prodej? Majitel je vždy o pár kroků napřed.“

AAA Taxi poskytuje komfortní taxislužbu z/na Letiště Václava Havla Praha

17. 3. 2016  |  Kvalitní vozy, rychlé přistavení, Wi-Fi zdarma. Jsme oficiální letištní taxislužba. Poskytujeme spolehlivou a rychlou přepravu osob z/na Letiště Václava Havla Praha.

PF 2016: AAA Taxi přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok

21. 12. 2015  |  Přejeme všem svým zákazníkům i obchodním partnerům krásné svátky a šťastný nový rok 2016. Děkujeme za přízeň a přejme klidné prožití Vánoc.
Strana 1/4
«První stránka Předchozí stránka 1 2 3 4 Další stránka Poslední stránka»
AAA TaxiObjednat taxi
CZ EN