AAA Taxi Objednat taxi

Cenové sazby a slevy

Ověřit cenu

?*

Přistavení vozu na celém území hl. města Prahy ZDARMA.

Smluvní vozy objednané přes dispečink A A A radiotaxi s.r.o. jezdí za sazbu 27,90 – 35,90 Kč/km, velkoprostorové vozy pro 5 až 8 osob (bez řidiče) jezdí za 35,90 Kč/km.

Pro nejlevnější sazbu volejte 14 014 a při objednání taxi požadujte vůz za 27,90 Kč/km. Bude Vám přistaven vůz, kterým po Praze pojedete za 27,90 Kč/km.

Cena 1
– jízda po Praze zprostředkovaná dispečinkem A A A radiotaxi s.r.o. nebo prostřednictvím datové aplikace A A A radiotaxi s.r.o. s přistavením vozidla do 7 minut
– jízda po Praze na heslo**
Jednorázová nástupní sazba40 Kč
1 km po Praze27,90 Kč
Sazba za 1 min. čekání6 Kč

 

Cena 2
– jízda po Praze zprostředkovaná dispečinkem A A A radiotaxi s.r.o. nebo prostřednictvím datové aplikace A A A radiotaxi s.r.o. s přistavením vozidla od 7 minut do 13 minut
Jednorázová nástupní sazba40 Kč
1 km po Praze32,90 Kč
Sazba za 1 min. čekání6 Kč

 

Cena 3
– jízda po Praze zprostředkovaná dispečinkem A A A radiotaxi s.r.o. nebo prostřednictvím datové aplikace A A A radiotaxi s.r.o. s přistavením vozidla od 13 minut
– jízda po Praze pro vícemístné vozy od 6 osob včetě řidiče do 9 osob včetně řidiče při určených přepravách dispečinkem A A A radiotaxi s.r.o.
Jednorázová nástupní sazba40 Kč
1 km po Praze35,90 Kč
Sazba za 1 min. čekání6 Kč

 

Cena 4
– na voucher
Jednorázová nástupní sazba40 Kč
1 km po Praze27,90 Kč
Sazba za 1 min. čekání6 Kč
  • *) Pro jízdy na voucher je třeba uzavřít Smlouvu o zajištění přepravy.
  • **) Slevu – jízdné dle ceny 1 „na heslo“, nelze využít pro jízdy z Letiště Václava Havla Praha.
  • **) Slevu – jízdné dle ceny 1 „na heslo“, nelze využít pro jízdy na Letiště Václava Havla Praha.

Při objednání vozu na hned je účtováno čekání po 3 minutách od přistavení vozidla.
U předobjednávky je účtováno čekání od požadované času přistavení vozidla.

Informace o cenách jízd mimo území hl. města Prahy

Ceny mimo Prahu počítá dispečink A A A radiotaxi s.r.o.

Pro jízdy, které aspoň částečně probíhají mimo území hl.města Prahy, jsou stanoveny následující minimální kalkulované ceny:

  • Jízdy na Letiště Václava Havla Prahaminimální kalkulovaná cena je 300 Kč (platí pro jakoukoliv jízdu na Letiště Václava Havla Praha, jež bude aspoň částečně probíhat mimo území hl. města Prahy).
  • Ostatní jízdy mimo území hl. města Prahyminimální kalkulovaná cena je 250 Kč (platí pro jakoukoliv jízdu, jež bude zcela nebo částečně probíhat mimo území hl. města Prahy, kromě jízd na Letiště Václava Havla Praha).

Informace pro cestující na letiště a nádraží

Prosíme zákazníky, aby v případě objednávek jízd na letiště nebo nádraží zadávali do objednávkové aplikace cíl cesty: např. Letiště Terminál 2 – odlety, Florenc autobusové nádraží, Hlavní nádraží apod. Zadání cílové adresy je v těchto případech velmi důležité a má vliv na výběr vozu s potřebnou prioritou pro tento typ jízd.

Výše uvedené ceny jsou maximální. Ceník platný od 1. 4. 2022.