AAA Taxi Objednat taxi

Spolehlivé a bezpečné objednání taxi

Přinášíme pět rad pro spolehlivé a bezpečné objednání taxi, které by měly chránit vás, zákazníky, proti předražení a nekalým praktikám.

1. Nemávejte a neberte taxi přímo z ulice

Nemávejte na taxi na ulici, i kdyby stál smluvní vůz* AAA TAXI přímo před vámi. Jakmile nastoupíte do takto objednaného vozu, uzavíráte smluvní vztah přímo s řidičem. Řidič nemá zapnuté komunikační zařízení s dispečinkem a dispečink o této zakázce neví a nemůže jí monitorovat. V tomto případě dispečink není schopen garantovat poskytované služby a ceny. Zároveň je omezen i v objektivním vyhodnocení případné stížnosti.

2. Vždy objednávejte přes dispečink

Jedině objednávkou přes dispečink lze garantovat nabízené služby a ceny. Způsobů objednání ke několik, stačí si vybrat.

Možnosti objednávky taxi:

  • Telefonická objednávka přes nonstop dispečink – tel. 14 014
  • SMS objednávka na čísla: 775 511 334, 733 606 212, 725 539 420
  • Objednávka přes mobilní aplikaci (Android, iPhone)
  • Web objednávka: rychlé tlačítko „OBJEDNAT TAXI“
  • volání přímo z webu www.aaataxi.cz

Navíc, v případě ztráty, zapomenutí osobních věcí ve voze máte možnost přes dispečink dohledat konkrétního řidiče, což v případě „odmávnutého“ na ulici je takřka nemožné.

3. Ověřte si cenu předem i v průběhu jízdy

Při jakémkoliv objednání přes náš dispečink nabízíme orientační cenu před uskutečněním jízdy. Pro kontrolu jízdy na zvolené trase slouží virtuální taxametr, který je součástí objednávkové mobilní aplikace. V případě, že výsledná cena zásadně překračuje cenu orientační, obraťte se na náš dispečink s reklamací.

4. Vyžádejte si účtenku

Vždy si vyžádejte a uchovejte účtenku. Bez účtenky jsme zcela bezmocní řešit reklamaci či přestupek smluvního* řidiče.

5. Garance spokojenosti: v případě reklamace Vás kontaktujeme do 3 pracovních dnů

Pokud se v rámci vaší jízdy vyskytly nějaké nesrovnalosti, nebojte se reklamovat. Vaše reklamace ochotně řešíme do 3 pracovních dnů. V případě oprávněné reklamace vracíme jízdné v plné výši zpět zákazníkovi.

Kontakty pro reklamace:

(*) Společnost A A A radiotaxi s.r.o. funguje jako taxi dispečink, tzn. zprostředkovává objednávky řidičům a zákazníkům poskytuje nadstandardní a doplňkové služby. Řidiči jsou smluvní, ať už jako OSVČ s koncesí, nebo zaměstnanci koncesované společnosti. Tito smluvní řidiči dle smlouvy musí mít vůz adekvátně označen logy dispečinku AAA TAXI, které na voze používají i při vlastních objednávkách realizovaných mimo dispečink AAA TAXI.