AAA Taxi Objednat taxi

Podporujeme 10. ročník dobročinné akce MDA RIDE 2018

27. 4. 2018

V sobotu 16.6. se již podesáté koná na Václavském náměstí akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Součástí je i tradiční „Spanilá jízda Prahou“ motocyklů všech značek.
Akce nabídne živé koncerty kapel. Je otevřena jezdcům na motocyklech všech velikostí a značek i široké veřejnosti, zejména pak rodinám s dětmi, mladým lidem a všem milovníkům dobré muziky a pohodové atmosféry. Od 9 hodin bude možné na motocyklech vjíždět z horní části Václavského náměstí přes Jindřišskou ulici. Každý z jezdců obdrží pokyny ke Spanilé Jízdě Prahou a malý dárek.
Zájmový spolek MDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem se svalovou dystrofií. Získané prostředky jsou rozdělovány ve prospěch dvou asociací sdružujících lidi postižené touto nevyléčitelnou nemocí: Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR (AMD) a Parent Project.
Za prvních devět let sbírky MDA RIDE se podařilo získat 4 950 108 Kč. Informace o sbírkovém kontu a možnostech pomoci najdete na www.mdaride.cz.
Na sbírkové konto 10. ročníku věnuje společnost A A A radiotaxi s.r.o. částku 20 000 Kč a podpoří tak zlepšení péče a léčby těm, kteří to opravdu potřebují.
Akce proběhne v sobotu 16. 6. 2017 od 9:30 hod. v dolní části Václavského náměstí. Motorkářská „Spanilá jízda Prahou“ odstartuje ve 14:00 hod.