AAA Taxi Objednat taxi

S mobilní aplikací AAA TAXI objednáte taxi rychle, spolehlivě a bezpečně

27. 8. 2014

Kliknete a za pár minut pro vás přijede objednané žluté AAA TAXI. Cestování taxíkem už nemůže být snadnější a rychlejší! Žádný trik v tom nehledejte: s naší aplikací objednáte vůz do pěti vteřin a za pár okamžiků máte taxi na požadovaném místě.

Nejrychlejší objednání a přistavení taxi

Nemusíte zadávat místo přistavení, ani znát ulici. Mobilní aplikace automaticky rozpozná vaši pozici podle GPS, Wi-Fi nebo GSM. Tu vám pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu a můžete rovnou objednávat. Díky velikosti naší flotily nabízíme nejrychlejší přistavení taxi a odvoz po Praze.

Velmi užitečnou funkcí je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxi. Máte jasný přehled o čase příjezdu objednaného taxi. Aplikace vám nejen zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu a telefonní spojení na řidiče, ale i automaticky vygeneruje unikátní kód, kterým se u řidiče identifikujete. Tak do vozu nemůže nastoupit nikdo jiný, než vy. Po upozornění na přistavení vozu, umožňuje mobilní aplikace komunikovat s řidičem, za jak dlouho na sjednané místo dorazíte.

Garance spokojenosti a kontrola ceny jízdy

V případě, že zadáte cílové místo svojí cesty, mobilní aplikace vám zobrazí orientační cenu jízdy. Tuto cenu vám aplikace spočítá před uskutečněním objednávky. Rovněž lze zadat požadavky na přistavený vůz, jako jsou například: přeprava zvířete, nekuřák, limuzína, velkoprostorový vůz či jazykové schopnosti řidiče. Po uskutečnění objednávky máte garanci přistavení vozu dle požadovaných kritérií na určené místo.

Po nástupu do taxi můžete využít virtuální taxametr, který je součástí aplikace a jež vám pohlídá orientační cenu jízdy. V případě nespokojenosti máte samozřejmě možnost reklamace.

Žádné prověřování platební karty ani storno poplatky

Stažení a ovládání aplikace je maximálně jednoduché. Při instalaci a využívání mobilní aplikace nezadáváte žádná osobní data ani údaje o své platební kartě. Při zrušení objednávky pak neplatíte žádný storno poplatek. Vše pro vaši spokojenost a ochranu soukromí.

Mobilní aplikace AAA TAXI je dostupná ke stažení zdarma na App Store a Google play.