AAA Taxi Objednat taxi

Vylepšená mobilní aplikace AAA TAXI umožňuje okamžité objednání taxi a kontrolu nad jízdou

10. 4. 2014

Mobilní aplikace AAA TAXI nabízí úsporné a rychlé objednání vozů taxi prostřednictvím různých zařízení a zároveň plnou kontrolu nad jízdou.

Jednoduché objednávání taxi je dnes možné nejen pro vlastníky chytrých telefonů, ale i jakýchkoliv dalších zařízení, které disponují připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Unikátní aplikace AAA TAXI tak nabízí úsporné a rychlé objednání vozů taxi prostřednictvím různých zařízení.

Široká dostupnost

Mobilní aplikace AAA TAXI jsou dostupné nejen na operační systémy Android a iOS (Apple), ale i na jakoukoliv další platformu disponující připojením k internetu a internetovým prohlížečem. Aplikaci tedy můžete použít na mobilních telefonech, tabletech, laptopech ale i stolních PC. Majitelé Android zařízení aplikaci zdarma stáhnout na Google Play, majitelé iOS na Apple App Store. Ostatní, včetně prvně zmíněných, si mohou aplikaci spustit ve webovém prohlížeči na webu www.aaataxi.cz.

Rychlé objednání taxi

Uživatel těchto aplikací je schopen objednat taxi za 5 vteřin a přitom ušetřit na telefonním spojení. Nemusí totiž volat dispečink, ani znát ulici. Mobilní aplikace automaticky rozpozná pozici uživatele podle signálu GPS, umístění WIFI či GSM buňky. Tu pak uživateli nabídne jako výchozí místo pro objednání a uživatel může rovnou objednávat.

Sledování přijíždějícího taxíku

Velmi zajímavou funkcí těchto aplikací je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxi. Tak má uživatel, společně s aktuálním časovým údajem dojezdu, jasný přehled o zbývajícím čase do příjezdu jeho vozu taxi. Následně, po upozornění na přistavení vozu, umožňuje mobilní aplikace AAA TAXI komunikovat s řidičem, za jak dlouho se na sjednané místo dostaví.

Ověření ceny před objednáním

V případě, že uživatel zadá i cílové místo svojí cesty, mobilní aplikace mu zobrazí orientační cenu. Tak si může snadno ověřit cenu jako na dispečinku AAA TAXI na telefonním čísle 14 014. Mimo ověření ceny, aplikace umožňují zvolit i požadavky na přistavený vůz, jako jsou například přeprava zvířete, nekuřák, limuzína, velkoprostorový vůz či jazyky, kterými řidič disponuje.

Vylepšení –  virtuální taxametr „Taxi revizor“ pro hlídání ceny jízdy

„Taxi revizor“ (virtuální taxametr v mobilní aplikaci) vám umožňuje hlídat cenu vaší jízdy. Stačí tento taxametr spustit při nástupu do taxi a započetím jízdy. V případě prokazatelného předražení jízdy a uplatnění reklamace vám vrátíme celkovou cenu za vaši jízdu.

Hlavní výhody aplikace:

  • jednoduché a rychlé objednání: taxi máte objednané do pěti vteřin
  • výdaje pod kontrolou: ověření ceny jízdy před objednáním
  • výběr taxi dle vlastní požadavků (velikost vozu, čas přistavení, platba kartou)
  • přehled o příjezdu objednaného taxi na mapě
  • možnost využít virtuální taxametr v aplikaci po nástupu do taxi
  • objednávka bez poplatku za telefonní hovor

Aplikace pro objednání AAA TAXI je dostupná zdarma ke stažení na Google PlayApp Store, nebo ke spuštění na www.aaataxi.cz.