AAA Taxi Objednat taxi

O společnosti AAA radiotaxi s.r.o.

Kvalitní služby, garantované ceny a úsilí o maximální spokojenost zákazníka. Důkaz, že náročné podnikání, jakým je taxislužba, se dá v metropoli provozovat na vysoké úrovni a se solidním přístupem. To vše charakterizuje AAA Taxi, která poskytuje komfortní a spolehlivou přepravu osob po Praze již 30 let.

Na trhu působíme od roku 1990. Jako taxi dispečink nabízíme ucelené portfolio služeb v oblasti taxislužby, od nabídky běžné přepravy osob po bezhotovostní jízdy a speciální služby pro korporátní sektor. Díky rozsáhlé flotile je přistavení vozu k zákazníkovi jasně nejrychlejší na trhu. V průměru je to kolem pěti minut, v centru Prahy kolem jedné minuty.

Nabízíme přepravu z Letiště Václava Havla ve standardu značně převyšujícím běžnou taxislužbu v Praze i celé ČR. Přepravu zajišťuje stálá flotila vozů s přistavením v krátkém čase na Parkoviště P1 a P2 Express.

Jsme správci pražského TAXI stanoviště. Přistavení a odvoz naším smluvním vozem si můžete objednat telefonicky nebo prostřednictvím rychlé a jednoduché mobilní aplikace.

Snažíme se nést vlajku solidnosti v pražské taxislužbě, o čemž se vás snažíme denně nonstop přesvědčovat jak v ulicích Prahy, tak prací našeho dispečinku 14 014 i novinkami, které vám neustále přinášíme.