AAA Taxi Objednat taxi

AAA Taxi poskytuje komfortní taxislužbu z/na Letiště Václava Havla Praha

17. 3. 2016

Kvalitní vozy, rychlé přistavení, Wi-Fi zdarma. Jsme oficiální letištní taxislužba. Poskytujeme spolehlivou a rychlou přepravu osob z/na Letiště Václava Havla Praha.

Cestujete do zahraničí? Potřebujete zajistit kvalitní a spolehlivou přepravu pro své zahraniční hosty a návštěvy z a na Letiště Václava Havla Praha? Jako smluvní partner zajišťujeme taxislužbu přímo před příletovými halami Letiště Václava Havla Praha.

Kvalitní vozy

Přeprava je poskytována vozidly ŠKODA Superb (pro 1-4 osoby) nebo mikrobusy VW Transporter (pro 5-8 cestujících). Vozy jsou mladší pěti let, řidiči jsou náležitě jazykově vybaveni a proškoleni z místopisu. Klimatizace a Wi-Fi zdarma je v každém taxi. Vozy jsou vybaveny terminály pro platby kartami: VISA, Maestro, MasterCard, JCB, Dinners Club, American Express.

Jak cestovat z letiště

Po příjezdu navštívíte informační kiosek AAA Taxi, který se nachází v obou příletových halách. Na informačním kiosku získáte přednostní odbavení a vyřešíte své požadavky na vůz (velikost, počet). Pokud budete cestovat bezhotovostně na základě uzavřené smlouvy, připravíte si a předložíte zákaznickou kartu nebo jízdní voucher. Dozvíte se orientační cenu vaší jízdy z letiště na cílové místo. Taxislužba je poskytována za garantované tarifní ceny podle počtu ujetých kilometrů. Jsou dodržovány maximální ceny taxislužby stanovené MHMP: nástupní sazba 40 Kč, jízda 28 Kč/km, 6 Kč za 1 min. provozního čekání.

Bezhotovostní jízdy z/na letiště

Nejen pro cesty po Praze, ale i při cestách na a z letiště mohou firmy a organizace využít bezhotovostní jízdy pro přepravu vašich zaměstnanců, obchodních partnerů nebo zákazníků. Na dohodnutých pevných trasách z/na letiště je navíc možno smluvně dohodnout pevné ceny. Při využití bezhotovostních jízd na základě zákaznických karet nebo elektronických jízdních voucherů je přeprava poskytována na základě písemné smlouvy a za smluvně dohodnutou sazbu (jízda na voucher).

Cesta na letiště se slevou

Při každé cestě smluvním vozidlem AAA Taxi z Letiště Václava Havla obdrží zákazník od řidiče vozu bezplatně slevový kupón. Při zpáteční cestě na letiště prostřednictvím dispečinku AAA Taxi je zákazník po předložení kupónu řidiči přepraven za cenu 16,90 Kč/km. Přepravu na slevový kupón musí zákazník oznámit operátorce předem při objednávce taxi přes dispečink (tel. 222 111 111).

Objednávka taxi na letiště

Pro objednání jízdy volejte dispečink 14 014, 222 333 222 nebo využijte mobilní aplikaci pro Android a iOS. Pro objednávky jízd na slevový kupón volejte 221 111 111. Orientační cenu jízdy si spočítáte v mobilní aplikaci, na webu nebo vám ji sdělí dispečink. Pokud využíváte firemních bezhotovostních jízd, předložte před zahájením jízdy řidiči zákaznickou kartu nebo voucher.

Kiosky a stanoviště AAA Taxi

Informační kiosky AAA Taxi se nacházejí v obou příletových halách letiště. Provozní doba informačních stánků je pondělí až neděle od 7 do 23 hodin. Mimo provozní dobu kiosků je možno objednávat taxi přímo ze stanovišť před příletovými halami Terminálu 1 a Terminálu 2. Stanoviště vozidel taxislužby jsou v provozu nonstop.

Další informace najdete v sekci Taxi Letiště a Ceník.