AAA Taxi Objednat taxi

Přichází Valentýn: oslavte ho dle libosti a dopřejte si pohodlné cestování

13. 2. 2015

Zítřejší Valentýn je příležitostí vyrazit s partnerem někam mimo domov. Skvělým nápadem může být návštěva metropole a jejích lákadel. Nevíte ještě, kam zajdete? Vyberte si, a nechte se pohodlně odvézt tam i zpět.

Svátek zamilovaných si chce pořádně užít a nechat se, i se svojí drahou polovičkou, náležitě rozmazlovat. Ke společnému posezení, wellness nebo romantické večeři patří i pohodlné cestování zajišťující klid a soukromí. AAA Taxi vám i na Valentýna přináší možnost využít slevu 40 – 47%a cestovat po Praze za cenu 14,90 – 16,90 Kč/km. Orientační cenu jízdy se dozvíte předem na dispečinku 14 014 nebo si ji spočítáte na našem webu.

Sleva je tu pro každého

Nabídka nižší ceny za jízdu s AAA Taxi se vztahuje na každého. Nepotřebujete žádný kupón nebo slevovou kartu – při objednávce požádáte o nejlevnější z AAA Taxi a můžete vyrazit. Do několika okamžiků u vás bude taxík, který vás levně odveze tam, kam budete potřebovat.

Tuhle slevu si zamilujete!

Cestování taxi se slevou budete chtít v budoucnu určitě zopakovat. Pro všechny zákazníky je tu dobrá zpráva: Valentýnem to určitě nekončí! Možnost využít slevy a nižší ceny za jízdu u AAA Taxi nepodléhá omezení. Slevu tak můžete získat i kdykoliv v budoucnu.

Internet zdarma v každém voze

Všechny vozy AAA TAXI vybaveny Wi-Fi hotspotem. Během cesty tak můžete využít výhody bezplatného připojení k internetu. Můžete si zasurfovat na svých oblíbených stránkách, nebo se třeba podívat na aktuální nabídku podniků pro vaše povyražení.

Vyberte si vůz

Pokud máte speciální požadavky na vůz nebo se vám nechce nikam volat, pak využijte rychlou a jednoduchou mobilní aplikaci AAA Taxi. Zvolíte si požadovaný typ vozu, způsob platby anebo výbavu vozu přímo prostřednictvím vašeho smartphonu. Aplikace je k dispozici zdarma v App Store a v Google play, nebo ji spustíte přes web.

Rychlé a pohodlné cestování

Cena jízdy od 14,90 Kč/km.

V každém taxíku je Wi-Fi připojení zdarma.

Vozy taxislužby využívají vyhrazených BUS pruhů.

Objednávky taxi se slevou 40 – 47 %: telefonicky přes dispečink 14 014 (požádejte o „nejlevnější z AAA TAXI“).

Sleva je vypočítána z max. ceny za km jízdy taxi stanovené magistrátem hl. města (28 Kč/km).

Orientační cenu jízdy se dozvíte na dispečinku 14 014 nebo spočítáte na našem webu.