AAA Taxi Objednat taxi

Společenská odpovědnost

Charitativní akce MDA RIDE 2018, 10. ročník

16.6. 2018 se již podesáté koná na Václavském náměstí akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Součástí je i tradiční „Spanilá jízda Prahou“ motocyklů všech značek. Na sbírkové konto 10. ročníku věnuje společnost A A A radiotaxi s.r.o. částku 20 000 Kč a podpoří tak zlepšení péče a léčby těm, kteří to opravdu potřebují.

Charitativní akce MDA RIDE 2017, 9. ročník

  1. 4. 2017 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se opět stala partnerem charitativní akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolek MDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla podpořit sbírkové konto částkou 30 000 Kč.

Charitativní akce MDA RIDE 2016, 8. ročník

  1. 6. 2016 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se stala partnerem dobročinné akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolekMDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nevyléčitelnou nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla osmý ročník akce podpořit částkou 20 000 Kč.

Hello Dětem Kemp 2015, 1. ročník

  1. 8. 2015 – Stali jsme se partnerem 1. ročníku akce Hello Dětem Kemp, které se zúčastnilo 13 dětí ze tří dětských domovů z Jižní Moravy. Zázemí pro konání kempu poskytl sesterskýHotel Atlantida. Projekt Hello Dětemje zaměřený na podporu a rozvoj dětí a zlepšení jejich startovní pozice při odchodu z dětských domovů. Poděkování: 1. ročník Hello Dětem Kempu 12. – 14. 8. 2015, Hotel Atlantida, Slapy

První pomoc není věda

  1. 2. 2015 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci „První pomoc není věda“ realizovanou ve spolupráciČeského červeného křížeaIV – Nakladatelství s.r.o. Publikace představuje dětem základy první pomoci a je realizována jako součást celorepublikového projektu Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých. Publikace pomáhají ve výuce dětem, rodičům i učitelům.

Na výletě v přírodě

  1. 8. 2014 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci „Na výletě v přírodě“ realizovanou ve spolupráci sIV – Nakladatelství s.r.o.V publikaci najdou děti spoustu užitečných informací a rad, jak si správně a bezpečně počínat při pobytu v přírodě. Kromě jiného tato publikace děti učí i základy první pomoci.