AAA Taxi Objednat taxi

Společenská odpovědnost

Charitativní akce MDA RIDE 2017, 9. ročník

  1. 4. 2017 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se opět stala partnerem charitativní akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolek MDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla podpořit sbírkové konto částkou 30 000 Kč.

Charitativní akce MDA RIDE 2016, 8. ročník

  1. 6. 2016 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se stala partnerem dobročinné akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolekMDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nevyléčitelnou nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla osmý ročník akce podpořit částkou 20 000 Kč.

Hello Dětem Kemp 2015, 1. ročník

  1. 8. 2015 – Stali jsme se partnerem 1. ročníku akce Hello Dětem Kemp, které se zúčastnilo 13 dětí ze tří dětských domovů z Jižní Moravy. Zázemí pro konání kempu poskytl sesterskýHotel Atlantida. Projekt Hello Dětemje zaměřený na podporu a rozvoj dětí a zlepšení jejich startovní pozice při odchodu z dětských domovů. Poděkování: 1. ročník Hello Dětem Kempu 12. – 14. 8. 2015, Hotel Atlantida, Slapy

První pomoc není věda

  1. 2. 2015 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci „První pomoc není věda“ realizovanou ve spolupráciČeského červeného křížeaIV – Nakladatelství s.r.o. Publikace představuje dětem základy první pomoci a je realizována jako součást celorepublikového projektu Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých. Publikace pomáhají ve výuce dětem, rodičům i učitelům.

Na výletě v přírodě

  1. 8. 2014 – Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci „Na výletě v přírodě“ realizovanou ve spolupráci sIV – Nakladatelství s.r.o.V publikaci najdou děti spoustu užitečných informací a rad, jak si správně a bezpečně počínat při pobytu v přírodě. Kromě jiného tato publikace děti učí i základy první pomoci.