Společenská odpovědnost

Charitativní akce MDA RIDE 2017, 9. ročník

19. 4. 2017 - Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se opět stala partnerem charitativní akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolek MDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla podpořit sbírkové konto částkou 30 000 Kč.

Charitativní akce MDA RIDE 2016, 8. ročník

18. 6. 2016 - Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se stala partnerem dobročinné akce, jejíž výtěžek je věnován na pomoc lidem nemocným svalovou dystrofií. Zájmový spolek MDA RIDE, který byl založen v roce 2008, dlouhodobě pomáhá lidem postiženým touto nevyléčitelnou nemocí. Společnost A A A radiotaxi s.r.o. se rozhodla osmý ročník akce podpořit částkou 20 000 Kč.

Hello Dětem Kemp 2015, 1. ročník

14. 8. 2015 - Stali jsme se partnerem 1. ročníku akce Hello Dětem Kemp, které se zúčastnilo 13 dětí ze tří dětských domovů z Jižní Moravy. Zázemí pro konání kempu poskytl sesterský Hotel Atlantida. Projekt Hello Dětem je zaměřený na podporu a rozvoj dětí a zlepšení jejich startovní pozice při odchodu z dětských domovů. Poděkování: 1. ročník Hello Dětem Kempu 12. - 14. 8. 2015, Hotel Atlantida, Slapy

První pomoc není věda

9. 2. 2015 - Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci "První pomoc není věda" realizovanou ve spolupráci Českého červeného kříže a IV - Nakladatelství s.r.o. Publikace představuje dětem základy první pomoci a je realizována jako součást celorepublikového projektu Výuka první pomoci dětí, mládeže a dospělých. Publikace pomáhají ve výuce dětem, rodičům i učitelům.

Na výletě v přírodě

21. 8. 2014 - Společnost A A A radiotaxi s.r.o. podpořila publikaci "Na výletě v přírodě" realizovanou ve spolupráci s IV - Nakladatelství s.r.o. V publikaci najdou děti spoustu užitečných informací a rad, jak si správně a bezpečně počínat při pobytu v přírodě. Kromě jiného tato publikace děti učí i základy první pomoci.

AAA TaxiObjednat taxi
CZ EN